O naswww.helam.pl

 
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firma Helam jest obecna na rynku od 1996 roku. Jesteśmy producentem oraz importerem oświetlenia. Specjalizujemy się w produkcji lamp wiszących, a w swojej ofercie mamy wszystkie rodzaje oświetlenia wewnętrznego, takiego jak plafoniery, kinkiety, lampy wiszące, lampy stojące, lampy biurkowe.

Naszym klientem jest osoba ceniąca sobie oryginalną stylistykę i wysoką jakość. W ofercie naszej firmy znajduje się zarówno oświetlenie klasyczne jak i nowoczesne wzornictwo. Podążamy za obowiązującym trendy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Oferujemy oświetlenie do każdego pomieszczenia w domu klienta. W naszym asortymencie znajdują się lampy kuchenne, łazienkowe, do jadalni, salonu i sypialni.

Wszystkie nasze lampy spełniają standardy unijne i są w zupełności dostosowane do wymagań każdego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą znajdująca się w zakładce „Lampy”.

UWAGA! W związku z kopiowaniem naszych wzorów przez inną firmę, chcieliśmy zapewnić, że wszystkie nasze najnowsze lampy produkowane w Polsce, są zaprojektowane i wykonane przez naszych pracowników. Możemy zagwarantować, że przy współpracy z nami, będą Państwo jako pierwsi mogli zaoferować swoim klientom niepowtarzalne wzory i style.Dział handlowy:Anna Dula
kom. +48 508 086 202
biuro@helam.pl

Joanna Herchel
kom. +48 508 086 202
handel@helam.pl

Artur Maćkowski
kom. +48 508 086 202
artur.mackowski@helam.pl